Hakkımızda

Candemirler Madencilik A.Ş.

"Herkesin dengeli ve sağlıklı bir çevrede yaşama hakkı vardır" ilkesi ile yola çıkan Candemirler A.Ş. müşterilerine Çevre Dostu ürünler sunmakta ve kalitesinden taviz vermemektedir.''

Tarihimiz

"Kömür işletmesi ilk faaliyetine 1964 yılında başlamış olup, 1986 yılında DEMİRLER MADENCİLİK adı altında şirketleşerek ağırlıklı olarak kömür işletmesi, inşaat ve inşaat malzemeleri ile ilgili faaliyetlerini sürdürmüştür.1992 yılında CANDEMİRLER İTHALAT VE İHRACAT A.Ş. olarak kurumsallaşmıştır. Şirketimiz kuruluş tarihinden bugüne kadar gelişmekte ve faaliyetlerini müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak devam etmektedir. Şirketimiz şuan çevre il ve ilçelerimizden 100-120 kişi istihdam etmektedir.Kömür Nakliyesini müşteri isteğine göre kendi araç ve ekipmanlarımızla sağlayabilmekteyiz. Üretim Kapasitemiz günlük 200 - 250 ton civarındadır. Kömürümüz 4000 kcal yüksek ısı değerindedir. Candemirler Kömür İşletmesi Denizli'nin Çivril ilçesi Tokca köyü mevkiinde linyit kömürü üretmekte ve pazarlamaktadır. Ocaklarımızda üretim 4 maden mühendisi, 100 - 120 kişilik çalışanlarımızla ile birlikte 8'er saatten çift vardiya olarak yapılmaktadır. Üretim Kapasitemiz günlük 200 - 250 ton civarında olup 4000 kcal yüksek ısı değerindedir. Yer altından çıkan kömürü; ceviz, fındık 0-10 ve 0-18 olarak çeşitlendirerek müşteri isteğine göre 20 veya 25 Kg. torbalama sistemiyle pazara sunmaktayız. Kömür dağıtımı ağırlıklı olarak EGE Bölgesi il ve ilçelerine gerekli uygunluk ve izin belgeleriyle yapılmaktadır. Nakliyesini müşteri isteğine göre kendi araç ve ekipmanlarımızla sağlayabilmekteyiz."

Misyon - Vizyon

Misyonumuz "Tüketiciye yüksek nitelikli ve küresel standartlarda kömür sunmak, Doğru ve temiz kömürle, çevre korumasına katkıda bulunmak, Müşterilere beklentilerinin üzerinde hizmet ve ürün sunmak, Müşteri ihtiyaçlarını en doğru ve en hızlı şekilde karşılamak, Dinamik,sürekli gelişen, eğitimli ve deneyimli personel ile hizmet sunmak, Ürün ve hizmetlerinin güven ve kalitesinden yönetim ve çalışanlarıyla bir bütün halinde sorumlu bir kurum kültürü oluşturmak," Vizyonumuz "Yerkürenin oluşumu milyonlarca yıl süren armağanı olan kömürün en kalitelisini, Türk insanının hizmetine sunmak, Türkiye'yi kaliteli ve yüksek kapasiteli kömürle buluşturmak, Ürün ve hizmet kalitesiyle, Türkiye kömür sektörünün lider kuruluşu olmayı sürdürmek, Tüketiciye doğru kömürü en kolay ve en hızlı şekilde, koşulsuz tüketici memnuniyeti prensibiyle ulaştırmak, Etkin ve güvenilir hizmetiyle, müşterilerin zamandan ve nakitten tasarruf etmelerini sağlamak, Tüm çalışanlarının katılımıyla, müşterileri için, toplum için olumlu değerler üreten bir kuruluş olmak"

Değerlerimiz

"Candemirler kurumsal değerlerini oluştururken; insana ve çevreye saygıyı, müşteri memnuniyetini, sektöründe lider ve en yaratıcı kuruluş olmayı, çalışan memnuniyetini temel ilkeler olarak benimsemiştir. Böylelikle müşterilerine sunduğu ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyelere çıkartırken, sektöründe çalışan memnuniyeti açısından adını duyuran lider firmalardan olmayı başarmıştır. Doğayı ve çevreyi korumayı, en yaşamsal ve temel görevlerinden biri olarak kabul eder. Doğa ve çevre konusunda kamuoyunun bilinçlendirilmesine yönelik her türlü çabayı destekler. Faaliyetleri sırasında meydana gelebilecek çevresel riskleri tespit eden CANDEMİRLER, yasal mevzuatlara uygun olarak bertarafının gerçekleştirilmesini sağlar. Çalışanları Candemirler'in En Değerli Varlığıdır Candemirler çalışan haklarına saygı gösterir. Güvenlik ve sağlık koşullarını yerine getirir. Candemirler, çalışan mutluluğunun ve motivasyonunun sürdürülebilir başarının temelini oluşturduğuna inanır. Mükemmelliği Hedefler Candemirler, sorumluluğundaki işi beklenilenin üzerinde verim sağlayarak sonuçlandırmak için çalışır."

Kalite Politikamız

"Candemirler A.Ş. olarak birinci amacımız, kalite ve tahahütlerimize sadık kalmak, kapasite ve istihdamı arttırarak uzun yıllar halkımıza hizmet etmeye devam etmektir. Müşterimizin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla esnek yapıda olup, Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda öncü çözümler oluşturmak ve ürün kalitemizle farklı hizmetler sunmaktır. İnsan ve çevre sağlığını korumayı temel alarak etkili ve açık iletişim bilincinde ve gayretinde olmak. Pazara sunduğumuz ürünün müşteri ihtiyaç ve beklentilerin tamamıyla karşılamasını sağlamak, dürüstlüğümüzden ve titiz çalışma prensiplerimizden ödün vermeyerek her zaman her yerde öncü olmak."

İLETİŞİM NUMARAMIZ

0258 713 13 84

İletişim